Јавне набавке Извод из Плана набавки роба, радова и услуга за 2022. годину за вриједности преко 50.000 КМ 27. juna 2022.16. septembra 2022. администратор Izvod-iz-Plana-nabavki-roba-radova-i-usluga-za-2022.-godinu Повезани чланци:Уговор о набавци роба, услуга и радова - реагенси за хематолошке претраге (Xn-1000)Извод из Плана набавки роба, радова и услуга за 2020. годину за вриједности преко 50.000 КМодлука о избору најповољнијег понуђача - путнички аутомобилиУговор о набавци роба, услуга и радова - пелет